Laser-Cut Workshop

Ve spolupráci s firmou IGRA model jsme si pro Vás připravili ve dnech 25. a 26. listopadu 2017 modelářský workshop, zaměřený na práci s laser-cut stavebnicemi.

Workshop bude trvat cca 2 hodiny a účastníci se při něm naučí nejen základní postupy pro úspěšné zvládnutí sestavení laser-cut stavebnice, ale také se seznámí s možnostmi barvení, patinace a dalších úprav.

Cena workshopu je stanovena na 100 Kč/osoba a je v ní zahrnuto poskytnutí stavebnice strážního domku od firmy IGRA model, barev a nástrojů – účastník si tak pod odborným vedením sestaví vlastní budovu, kterou si následně odnese domů.

KZM_workshop

Workshop bude probíhat o víkendu 25. a 26. listopadu 2017 v naší klubovně v bývalé ZŠ Zálom. K dispozici jsou po oba dny dopolední a odpolední termíny, délka workshopu činí cca 2 hodiny. Účast doporučujeme zájemcům od věku 10 let, poplatek za účast se platí v hotovosti na místě konání.

UPOZORNĚNÍ! KAPACITA WORKSHOPU JE OMEZENÁ A ÚČAST JE MOŽNÁ POUZE PO PŘEDCHOZÍ REGISTRACI!

Při správném vyplnění formuláře se po potvrzení rezervace zobrazí uživateli souhrn zadaných údajů – pokud se souhrn nezobrazí, některý z údajů chybí a je třeba formulář vyplnit znova.

Registrační formulář: